Kryteria kwalifikacji do finału  21-22 maja 2016
Kat. Rozwiązanie (kompletne)
  co najmniej
CE 4 zadań
CM 7 zadań
C1 10 zadań
C2 13 zadań
L1 15 zadań
L2 16 zadań
GP 14 zadań
HC 16 zadań
Przedstawiamy - niżej - listę uczestników półfinału zakwalifikowanych do
dwudniowego finału naszego Konkursu w dniach 21-22 maja 2016
Komunikaty:
1. Informacje na temat przeprowadzenia dwudniowego finału w dniach 21-22.05.2016
podajemy - na tej stronie www - również pod zakładką
"Finał krajowy 2015/16"
2. Uczestników Konkursu, którzy nie znajdują się na tej liście (nie zostali 
zakwalifikowani do finału), a którzy zechcą poznać swój wynik, proszę 
o przesłanie mail'a z zapytaniem na mój adres
janusz.gorniak@pwr.edu.pl
3. Uczestników Konkursu,
u których wystąpił błąd (w ich danych osobowych)
również proszę o mail'a (na ww. adres) z informacją.
Doc.dr Janusz Górniak
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Konkursu
Zakwalifikowani do finału Konkursu w dniach 21-22 maja 2016
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Kategoria
CE
1 Bartz Julianna Śrem CE
2 Brus Kamila Warszawa CE
3 Cieślak Antoni Dopiewo CE
4 Czajkowska Julia Bogatynia CE
5 Dobrzańska Zuzanna Lubin CE
6 Duda Jakub Jaworzno CE
7 Frankowski Maciej Lubin CE
8 Frej Bogna Wrocław CE
9 Fudalej Antoni Sokolniki Las CE
10 Grech Szymon Oborniki Śl. CE
11 Horodecki Marcin Gdynia CE
12 Kalarus Rozalia Zielonki CE
13 Kaźmierowski Tymon Zalesie Górne CE
14 Kępczyńska Anna Warszawa CE
15 Kot Miłosz Bezrzecze CE
16 Kozicka Zuzanna Bytom CE
17 Kraszewska Olga Wrocław CE
18 Kurzaj Arkadiusz Przylep CE
19 Majkowski Antoni Szczecin CE
20 Makowka Hubert Ozorków CE
21 Makowski Jakub Kraków CE
22 Mamenas Rafał Łódź CE
23 Marciniak Miłosz Bydgoszcz CE
24 Marcinkiewicz Maksym Siemianowice Śl. CE
25 Marszałł Mateusz Gdańsk CE
26 Orłowicz Aleksandra Kraków CE
27 Ornat Mikołaj Zielonki CE
28 Osajda Hanna Wrocław CE
29 Pawicka Magdalena Bielany Wr, CE
30 Rząsa Tymoteusz Sarnów CE
31 Srokosz Tymon Warszawa CE
32 Stefański Ignacy Kraków CE
33 Stemplewska Hanna Kielce CE
34 Szczerczowski Wojtek Syców CE
35 Szwarczyńska Alicja Mieroszów CE
36 Tłaczała Błażej Warszawa CE
37 Zakrzewski Miłosz Gostycyn k.Tucholi CE
38 Żeleźnik Paulina Wrocław CE
CM
1 Bartz Maksymilian Śrem CM
2 Blachowska Milena Toruń CM
3 Boehlke Ignacy Szczecin CM
4 Cholewińska Matylda Wrocław CM
5 Dąbrowski Norbert Szczecin CM
6 Dobek Michał Warszawa CM
7 Faruga Malwina Bielsko-Biała CM
8 Formaniak Stanisław Śrem CM
9 Gębczyński Tomasz Bielsko-Biała CM
10 Gunia Wojtek Bielsko-Biała CM
11 Hotloś Marlena Wrocław CM
12 Jarzyło Dominik Kolno CM
13 Jędrzejewska Weronika Wrocław CM
14 Krawczyński Błażej Sosnowiec CM
15 Kruszel Katarzyna Szczecin CM
16 Lipka Aleksandra Rawicz CM
17 Łabuda Maciej Wrocław CM
18 Łopacińska Ada Stanisławów Pierwszy CM
19 Mickiewicz Maciej Bezrzecze CM
20 Muzyka Marek Wilczyce CM
21 Noremberg Tymoteusz Wrocław CM
22 Nowak Karol Poznań CM
23 Nowak Mikołaj Śrem CM
24 Palikowska Olga Gdańsk CM
25 Piasecki Mateusz Sosnowiec CM
26 Plaskota Kamil Oleśnica CM
27 Plata Michał Syców CM
28 Schmidt Szymon Opole CM
29 Sikora Rafał Toruń CM
30 Soboński Robert Otrębusy CM
31 Tokarska Zuzanna Syców CM
32 Turzyński Grzegorz Gdynia CM
33 Twardowska Natalia Wrocław CM
34 Tynel Jakub Kraków CM
35 Witkowski  Marek Gdańsk CM
36 Wojnarowicz Jakub Wrocław CM
37 Wypych Hubert Kraków CM
38 Zarychta Kamil Dąbrowa Górnicza CM
C1
1 Baciński Karol Warszawa C1
2 Barcikowska Anna Chrząstawa Wielka C1
3 Bichta Bartłomiej Ozorków C1
4 Boduła Mateusz Działdowo C1
5 Brzeziński Jakub Książ Wlp. C1
6 Buchajczuk Julia Zamość C1
7 Buraczewski Antoni Wrocław C1
8 Chmura Maciej Ostromecko C1
9 Cieślik Ignacy Zielonki C1
10 Cieślik Kacper Zielonki C1
11 Długosz Antoni Kraków C1
12 Dudek Piotr Olkusz C1
13 Dyś Natalia Wrocław C1
14 Flasza Jakub Śrem C1
15 Frankowska Maja Malczyce C1
16 Frej Hanna Wrocław C1
17 Gąciarz Tomasz Wrocław C1
18 Gorczyca Maria Gliwice C1
19 Gorzela Jan Pabianice C1
20 Horodecka Dominika Gdynia C1
21 Ignaciuk Maciej Dziekanów Lesny C1
22 Kacprzak Piotr Rzgów C1
23 Kikolska Karolina Sopot C1
24 Klasen Kacper Racibórz C1
25 Knapczyk Maria Kraków C1
26 Komisarski Jerzy Łódź C1
27 Korytkowska Julia Warszawa C1
28 Kowalski Wiktor Ostromecko C1
29 Kraszewski Grzegorz Wrocław C1
30 Kuc Piotr Masków I C1
31 Łagonda Kamil Szczecin C1
32 Łasica Antoni Bolesławiec C1
33 Łopianiak Martyna Opole C1
34 Łoziński Krzysztof Babice C1
35 Makowski Maciej Kraków C1
36 Makuch Oliwia Szprotawa C1
37 Mroziuk Paweł Warszawa C1
38 Muzaj Paulina Syców C1
39 Nowak Piotr Sosnowiec C1
40 Nowakowski Stanisław Wrocław C1
41 Olejniczak Anna Oborniki Śląskie C1
42 Olejniczak Katarzyna Oborniki Śląskie C1
43 Olszówka Jagoda Ostromecko C1
44 Orłowicz Kinga Kraków C1
45 Ornat Maksymilian Zielonki C1
46 Pająk Jakub Działdowo C1
47 Pastuszka Wiktoria Górno C1
48 Pawicka Julia Bielany Wrocławskie C1
49 Perończyk Dawid Kwaczała C1
50 Preiss Jeremiasz Wrocław C1
51 Ptak Jakub Wrocław C1
52 Pusiarska Zofia Szprotawa C1
53 Rajs Mateusz Kraków C1
54 Rozpędek Maciej Łomianki C1
55 Rudomino Maja Wrocław C1
56 Sawa Szymon Wrocław C1
57 Stachelek Adam Warszawa C1
58 Stankiewicz Hubert Gdańsk C1
59 Strózik Mikołaj Kraków C1
60 Sujdak Małgorzata Kwaczała C1
61 Szabłowski Mikołaj Ostromecko C1
62 Szpak Anna Mysłowice C1
63 Sztonyk Agnieszka Wałbrzych C1
64 Szypura Marek Wałcz C1
65 Tłaczała Kornel Warszawa C1
66 Tomalak Piotr Pabianice C1
67 Zacharek Seweryn Ostromecko C1
68 Zbysiński Marek Jabłonna C1
69 Ziobro Maciej Iwanowice C1
70 Ziółkowska Jagoda Nowogród Bog. C1
71 Ziółkowski Cyprian Wrocław C1
C2
1 Adamska Natalia Śmiłowo C2
2 Baksalary Damian Tuchola C2
3 Baliński Patryk Bełżyce C2
4 Barcikowski Michał Chrząstawa C2
5 Baszczak Mieszko Warszawa C2
6 Batóg Cezary Szczecin C2
7 Bilnicki Maciej Katowice C2
8 Bracha Jagoda Lublin C2
9 Butowska Anna Rumia C2
10 Butowski Krzysztof Rumia C2
11 Ciesielski Dariusz Mokronos Górny C2
12 Cirko Paweł Kluczbork C2
13 Dąbrowski Damian Szczecin C2
14 Dobek Paulina Warszawa C2
15 Dobrzański Jakub Lubin C2
16 Farys Krzysztof Kadłub Turawski C2
17 Filipiak Piotr Szczecin C2
18 Franczak Jakub Wrocław C2
19 Gawlik Jakub Stasi Las C2
20 Gąciarz Krzysztof Wrocław C2
21 Girul Radosław Wrocław C2
22 Grabowska Zofia Bydgoszcz C2
23 Grzesiński Dawid Kotla C2
24 Horodecka Maria Gdynia C2
25 Janik Iga Kielce C2
26 Jaworska Justyna Szczecin C2
27 Jędrzejewski Karol Wrocław C2
28 Kaczmarek Agata Warszawa C2
29 Kamiński Jakub Wrocław C2
30 Kapłon Emilia Żagań C2
31 Kikolski Mikołaj Sopot C2
32 Kimla Witold Zabrze C2
33 Klasen Karolina Racibórz C2
34 Kociołek Jakub Pabianice C2
35 Kosińska Karolina Kraków C2
36 Kozakiewicz Mikołaj Radom C2
37 Kropidłowska  Oliwia Wrocław C2
38 Krzyżyński Artur Wrocław C2
39 Kubica Szymon Kamieniec C2
40 Kuchta Maksymilian Koszalin C2
41 Lamża Paweł Łaziska Górne C2
42 Lewkowicz Paweł Zamość C2
43 Łukasiewicz Krzysztof Legnica C2
44 Majsiak Łukasz Gniechowice C2
45 Maruszczak Hanna Szczecin C2
46 Matysik Oskar Złotoryja C2
47 Ogonowski Wojciech Małkinia  C2
48 Olejniczak Krzysztof Oborniki Śląskie C2
49 Osajda Stanisław Wrocław C2
50 Palikowska Justyna Gdańsk C2
51 Palmer Jan Radom C2
52 Pędziwiatr Adam Wrocław C2
53 Pilarska Małgorzata Zawiercie C2
54 Pilecki-Silva Iwo Smolec C2
55 Pospieszny Arkadiusz Czarnocin C2
56 Robak Julia Gdańsk C2
57 Scharmach Mateusz Gdańsk C2
58 Sikorska  Zuzanna Wrocław C2
59 Skubacz Jacek Zabrze C2
60 Słupik Bartłomiej Kraków C2
61 Smulikowski Franciszek Warszawa C2
62 Sobalska Olga Zawiercie C2
63 Sobońska Lidia Otrębusy C2
64 Soboński Daniel Otrębusy C2
65 Sowul Władysław Przerośl C2
66 Stemplewska Olga Zawiercie C2
67 Stepek Franciszek Żary C2
68 Stypa Marta Zawiercie C2
69 Telejko Izabela Kiełpin C2
70 Trojanowski Gaweł Izabelin C2
71 Wierzbicka Julia Warszawa C2
72 Wilczek Jakub Kielce C2
73 Witkowska Agnieszka Gdańsk C2
74 Wolnik Wiktoria Sopot C2
L1
1 Ambroszczyk Piotr Końskie L1
2 Baliński Damian Bełżyce L1
3 Baliński Rafał Bełżyce L1
4 Baran Radomił Rzeszów L1
5 Baryłka  Karolina Przechlewo L1
6 Bednarski Jan Kanie L1
7 Bednarz Cezary Wrocław L1
8 Biadun Dawid Czachówek L1
9 Blok Paulina Gdynia L1
10 Bordzio Dominik Suwałki L1
11 Bryła Karolina Zawiercie L1
12 Bury Paweł Lublin L1
13 Cegielski Rafał Myślenice L1
14 Ciesielski Grzegorz Wrocław L1
15 Czyżewski Bartosz Jelenia Góra L1
16 Ejlak Filip Suwałki  L1
17 Filipiak Krzysztof Szczecin L1
18 Gaiński Piotr Suwałki L1
19 Gorczyca Szymon Gliwice L1
20 Grzesiński Michał Głogów L1
21 Gulgowski Dominik Pręgowo L1
22 Hodor Jędrzej Rudawa L1
23 Horodecki Jan Gdynia L1
24 Jurewicz Michał Suwałki L1
25 Kaliszuk Michał Zawiercie L1
26 Kamienik Mateusz Radom L1
27 Kipa Kacper Chorzów L1
28 Kosmecki Michał Legnica L1
29 Kosterna Jakub Radom L1
30 Kowalski Jakub Radom L1
31 Król Krystian Radom L1
32 Kurek Jacek Myślenice L1
33 Kurkowski Marcin Jędrzejów L1
34 Kurzelewski Mateusz Człuchów L1
35 Łempio Patryk Suwałki  L1
36 Łeń Anna Łódź L1
37 Łyżwa Rafał Radom L1
38 Maruszczak Maciej Szczecin L1
39 Mazgaj  Patryk Jasionka  L1
40 Monikowska Marta Człuchów L1
41 Nahajowski Marcin Legnica L1
42 Nitychoruk Jacek Racibórz L1
43 Ogonowska Magdalena Małkinia L1
44 Opoka Radosław Kielce L1
45 Paliga Maciej Tychy L1
46 Palmer Aleksandra Radom L1
47 Pasińska Marianna Kraków L1
48 Perlin Jakub Warszawa L1
49 Piotrowska Sara Radom L1
50 Płatos Adrian Radom L1
51 Pragacz Rafał Kielce L1
52 Puchalski Olaf Kielce L1
53 Radecki Mateusz Radom L1
54 Rosłanowska Luiza Radom L1
55 Rybska Dominika Zakrzew L1
56 Rychlicki Mateusz Radom L1
57 Rzepecki Mateusz Wrocław L1
58 Rzeszowska Aleksandra Gaworzyce L1
59 Sidorowicz Marcin Wrocław L1
60 Smoleński-Jensen Philip Przecław L1
61 Snopek Bartosz Sandomierz L1
62 Solarska Dorota Piła L1
63 Syta Kinga Radom L1
64 Szafrański Paweł Zakrzew L1
65 Szarwacki Franciszek Gdynia L1
66 Szczurek Natalia Chrzanów L1
67 Sztonyk Kinga Wałbrzych L1
68 Szymańska Anna Warszawa L1
69 Szymański Wojciech Radom L1
70 Ślaga Kacper Gołkowice Dolne L1
71 Świerzbin Joanna Suwałki L1
72 Tomczyk Piotr Suwałki L1
73 Walkowiak Maciej Nadolice Małe L1
74 Wasilewski  Piotr Suwałki  L1
75 Węgrzyn Michał Zamość L1
76 Wieczorek Aleksandra Radom L1
77 Wilczek Krzysztof Kielce L1
78 Witulska Justyna Szprotawa L1
79 Wojtas Mateusz Warszawa L1
80 Wojtkowski Marcin Białystok L1
81 Zielińska Katarzyna Gózd L1
82 Zielińska Monika Suwałki L1
83 Zwara Szymon Toruń L1
84 Zwara Wiktor Banino L1
85 Żak Zuzanna Radom L1
L2
1 Adamski Grzegorz Śmiłowo L2
2 Bocian Łukasz Wąsewo L2
3 Bożyk Łukasz Warszawa L2
4 Ciężabka Robert Osiek Jasielski L2
5 Foszcz Krzysztof Tarnów L2
6 Gwinner Jan Oświęcim L2
7 Kalinowski Łukasz Bydgoszcz L2
8 Kocot Maciej Kraków L2
9 Kucharski Marcin Siekierczyn L2
10 Kwieciński Robert Więcbork L2
11 Łabęcki Łukasz Warszawa L2
12 Marciniak Mikołaj Bydgoszcz L2
13 Marcinkiewicz Natalia Siemianowice Śląskie L2
14 Nowak Dawid Czeladź L2
15 Perenc Łukasz Sosnowiec L2
16 Popławski Paweł Wrocław L2
17 Pragacz Artur Kielce L2
18 Ric Zuzanna Poznań L2
19 Rychlewicz Kamil Łódź L2
20 Rychlewicz Patrycja Łódź L2
21 Serafin Radosław Wrocław L2
22 Skalski Tomasz Wrocław L2
23 Solarski Krzysztof Piła L2
24 Solarski Marcin Piła L2
25 Stecuła Beniamin Bytom L2
26 Stokowacki Franciszek Zawiercie L2
27 Szyca Kacper Chojniczki L2
28 Tokarski Tomasz Bytom L2
29 Wierzbicka Kamila Warszawa L2
30 Wilczek Łukasz Kielce L2
31 Windys Marcel Zawiercie L2
32 Wrzeszcz Piotr Warszawa L2
GP
1 Adamowicz Krzysztof Warszawa GP
2 Bauer Błażej Kraków GP
3 Bednarz Waldemar Wrocław GP
4 Boehlke Marek Szczecin GP
5 Bułat-Silva Zuzanna Smolec GP
6 Butowski Jacek Rumia GP
7 Chyra Michał Chorzów GP
8 Ćwięk Marcin Gliwice GP
9 Dobek Sławomir Warszawa GP
10 Dołęga-Olejniczak Ewa Oborniki Śl. GP
11 Dzietczyk Marek Knurów GP
12 Ferdek Jan Wrocław GP
13 Górski Piotr Radom GP
14 Grzesik Anna Kraków GP
15 Hibner Artur Kraków GP
16 Ignaciuk Grzegorz Dziekanów Leśny GP
17 Kaczan Marta Białystok GP
18 Kaczmarczyk Michał Kraków GP
19 Kaczmarek Ziemowit Warszawa GP
20 Kaczyńska Marta Wrocław GP
21 Karwowski Kajetan Luboń GP
22 Kępczyński Paweł Warszawa GP
23 Klimczyk Sebastian Warszawa GP
24 Krajewski Marcin Zabrze GP
25 Król Grzegorz Siemianowice Śl.  GP
26 Kulpa Adam Olmonty GP
27 Kuziów Adam Warszawa GP
28 Kwaczyński Daniel Warszawa GP
29 Listowski Gabriel Zabrze GP
30 Luks Ryszard Siemianowice GP
31 Majewski Kamil Gdańsk GP
32 Malinowski Michał Łódź GP
33 Mazur Piotr Złotoryja GP
34 Milanowski Kamil Gabryelin GP
35 Musiałowski Paweł Budzisław Kościelny GP
36 Nahajowski Mariusz Legnica GP
37 Olejniczak Marek Oborniki Śląskie GP
38 Orłowicz Marcin Kraków GP
39 Ornat Marcin Zielonki GP
40 Pasławska Olga Wrocław GP
41 Rachel Jacek Bielsko-Biała GP
42 Rosiński Witold Długołęka GP
43 Sadowski Henryk Młynek GP
44 Sidorowicz Wojciech Wrocław GP
45 Siódmok Łukasz Gliwice GP
46 Soboński Bogdan Otrębusy GP
47 Solarski Tomasz Piła GP
48 Sosnowska Magdalena Nakło GP
49 Sosnowski Jarosław Nowe Skalmierzyce GP
50 Stecuła Kinga Bytom GP
51 Stojecki Damian Wieluń GP
52 Szczurek Jarosław Chrzanów GP
53 Szumski Tomasz Poznań GP
54 Szymański  Roman Tychy GP
55 Trojanowska Irena Sopot GP
56 Urban Przemysław Warszawa GP
57 Wabik Andrzej Wrocław GP
58 Zajdel Mirosław Kraków GP
59 Ziółkowski Michał Warszawa GP
60 Zwara Wojciech Banino GP
HC
1 Bagiński Jacek Kraków HC
2 Balcerzak Marcin Łódź HC
3 Błaszczuk Sylwester Sadowie HC
4 Bodych Marcin Sieradz HC
5 Bryś Rafał Opole HC
6 Dublański Marcin Krosno Odrzańskie HC
7 Grzesik Andrzej Kraków HC
8 Handzlik Michał Wadowice HC
9 Klisowski Jacek Lublin HC
10 Komisarski Andrzej Łódź HC
11 Kościesza Aleksandra Gliwice HC
12 Krawczyk Zygmunt Szprotawa HC
13 Lukas Tomasz Rzgów HC
14 Makowski Marcin Kraków HC
15 Mazurek Łukasz Warszawa HC
16 Mika Jacek Międzychód HC
17 Mika Joanna Międzychód HC
18 Miodoński Robert Kraków HC
19 Młynarczyk Marcin Kraków HC
20 Okulewicz Michał Warszawa HC
21 Palikowska Katarzyna Gdańsk HC
22 Pawlikowski Piotr Kluczbork HC
23 Prabucki  Jakub Toruń HC
24 Rząsa Jarosław Sarnów HC
25 Serafin Grzegorz Wrocław HC
26 Skrzypczak Tomasz Kraków HC
27 Tomaszewicz Tomasz Bielany HC
28 Wiączkowski Grzegorz Wrocław HC
29 Wieczorek Janusz Sandomierz HC
30 Wolnik Barbara Sopot HC
31 Zakrzewski Rafał Warszawa HC
32 Zbierański Michał Zawiercie HC