Lp. Nazwisko Imię Miejscowość 1   2   3   4   5   6   7   8   P I  W I  Cz-I         
min.
CM - wyniki I dzień - 21.05.2016
Miejsce 1 2 3 4 5 6 7 8 T
1 Dąbrowski Norbert Szczecin 1 1 1 2 1 3 1 4 1 5 1 6 1 7 1 8 8 36 88
2 Boehlke Ignacy Szczecin 1 1 0 0 1 3 1 4 1 5 1 6 1 7 1 8 7 34 72
3 Palikowska Olga Gdańsk 1 1 0 0 1 3 0 0 1 5 1 6 1 7 1 8 6 30 46
4 Plata Michał Syców 1 1 1 2 1 3 0 0 1 5 1 6 1 7 0 0 6 24 76
5 Zarychta Kamil Dąbrowa Górnicza 1 1 1 2 1 3 0 0 1 5 1 6 1 7 0 0 6 24 74
6 Soboński Robert Otrębusy 1 1 1 2 1 3 1 4 0 0 1 6 1 7 0 0 6 23 56
7 Muzyka Marek Wilczyce 1 1 1 2 1 3 1 4 1 5 1 6 1 7 0 0 7 28 71
8 Faruga Malwina Bielsko-Biała 1 1 1 2 0 0 1 4 1 5 1 6 0 0 0 0 5 18 75
9 Jarzyło Dominik Kolno 1 1 0 0 1 3 0 0 1 5 1 6 1 7 1 8 6 30 73
10 Twardowska Natalia Wrocław 1 1 0 0 0 0 0 0 1 5 1 6 1 7 1 8 5 27 45
11 Nowak Mikołaj Śrem 1 1 1 2 1 3 0 0 1 5 1 6 0 0 0 0 5 17 49
12 Krawczyński Błażej Sosnowiec 1 1 1 2 0 0 1 4 1 5 0 0 0 0 0 0 4 12 67
13 Tynel Jakub Kraków 1 1 0 0 1 3 0 0 1 5 1 6 0 0 0 0 4 15 68
14 Noremberg Tymoteusz Wrocław 1 1 0 0 1 3 1 4 1 5 0 0 0 0 0 0 4 13 52
15 Blachowska Milena Toruń 1 1 1 2 0 0 1 4 1 5 1 6 0 0 0 0 5 18 70
16 Ignaciuk Jakub Puławy 1 1 1 2 0 0 1 4 1 5 1 6 0 0 0 0 5 18 46
17 Jędrzejewska Weronika Wrocław 1 1 0 0 1 3 0 0 1 5 1 6 0 0 0 0 4 15 72
18 Dobek Michał Warszawa 1 1 0 0 1 3 0 0 1 5 1 6 0 0 0 0 4 15 90
19 Schmidt Szymon Opole 1 1 1 2 1 3 0 0 1 5 1 6 0 0 0 0 5 17 48
20 Witkowski  Marek Gdańsk 1 1 1 2 1 3 1 4 0 0 1 6 1 7 0 0 6 23 73
21 Gębczyński Tomasz Bielsko-Biała 1 1 0 0 1 3 0 0 1 5 1 6 0 0 0 0 4 15 78
22 Wojnarowicz Kuba Wrocław 1 1 1 2 0 0 0 0 0 0 1 6 1 7 0 0 4 16 53
23 Sikora Rafał Toruń 1 1 0 0 1 3 0 0 1 5 1 6 0 0 1 8 5 23 66
24 Mickiewicz Maciej Bezrzecze 1 1 0 0 1 3 0 0 1 5 1 6 0 0 0 0 4 15 81
25 Piasecki Mateusz Sosnowiec 0 0 1 2 1 3 0 0 0 0 1 6 0 0 0 0 3 11 70
26 Plaskota Kamil Oleśnica 1 1 1 2 1 3 0 0 1 5 0 0 0 0 0 0 4 11 64
27 Cholewińska Matylda Wrocław 1 1 0 0 0 0 0 0 1 5 1 6 0 0 0 0 3 12 76
28 Tokarska Zuzanna Syców 1 1 0 0 0 0 0 0 1 5 1 6 0 0 0 0 3 12 90
29 Lipka Aleksandra Rawicz 1 1 0 0 1 3 0 0 0 0 1 6 1 7 0 0 4 17 50
30 Nowak Karol Poznań 1 1 0 0 0 0 1 4 0 0 1 6 0 0 0 0 3 11 46
31 Wypych Hubert Kraków 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 6 0 0 0 0 2 7 61
32 Formaniak Stanisław Śrem 0 0 0 0 1 3 0 0 1 5 1 6 0 0 0 0 3 14 59
33 Turzyński Grzegorz Gdynia 0 0 0 0 0 0 0 0 1 5 1 6 0 0 0 0 2 11 62
34 Bartz Maksymilian Śrem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 6 0 0 0 0 2 7 43
35 Łabuda Maciej Wrocław 1 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 3 67
36 Łopacińska Ada Stanisławów Pierwszy 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 90
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość 1   2   3   4   5   6   7   8   P II  W II Cz-II  P I+II  W I+II  Cz II   
min. min.
CM - wyniki II dzień - 22.05.2016
Miejsce 1 2 3 4 5 6 7 8   T
1 Dąbrowski Norbert Szczecin 1 1 1 2 1 3 1 4 1 5 1 6 1 7 0 0 7 28 88 15 64 176 1
2 Boehlke Ignacy Szczecin 1 1 1 2 1 3 1 4 1 5 1 6 1 7 0 0 7 28 58 14 62 130 2
3 Palikowska Olga Gdańsk 1 1 1 2 1 3 0 0 1 5 1 6 1 7 0 0 6 24 31 12 54 77 3
4 Plata Michał Syców 1 1 1 2 1 3 0 0 1 5 1 6 1 7 0 0 6 24 62 12 48 138 4
5 Zarychta Kamil Dąbrowa Górnicza 1 1 1 2 1 3 1 4 1 5 0 0 1 7 0 0 6 22 44 12 46 118 5
6 Soboński Robert Otrębusy 1 1 1 2 1 3 1 4 1 5 0 0 1 7 0 0 6 22 38 12 45 94 6
7 Muzyka Marek Wilczyce 1 1 1 2 1 3 1 4 0 0 0 0 1 7 0 0 5 17 80 12 45 151 7
8 Faruga Malwina Bielsko-Biała 1 1 1 2 1 3 1 4 1 5 1 6 0 0 0 0 6 21 75 11 39 150 8
9 Jarzyło Dominik Kolno 1 1 0 0 1 3 0 0 1 5 0 0 1 7 0 0 4 16 79 10 46 152 9
10 Twardowska Natalia Wrocław 1 1 1 2 1 3 0 0 1 5 0 0 1 7 0 0 5 18 45 10 45 90 10
11 Nowak Mikołaj Śrem 1 1 0 0 1 3 0 0 1 5 1 6 1 7 0 0 5 22 62 10 39 111 11
12 Krawczyński Błażej Sosnowiec 1 1 1 2 1 3 0 0 1 5 1 6 1 7 0 0 6 24 56 10 36 123 12
13 Tynel Jakub Kraków 1 1 1 2 0 0 1 4 1 5 0 0 1 7 0 0 5 19 50 9 34 118 13
14 Noremberg Tymoteusz Wrocław 1 1 0 0 1 3 1 4 1 5 0 0 1 7 0 0 5 20 65 9 33 117 14
15 Blachowska Milena Toruń 1 1 1 2 0 0 0 0 1 5 0 0 1 7 0 0 4 15 62 9 33 132 15
16 Ignaciuk Jakub Puławy 1 1 0 0 0 0 0 0 1 5 0 0 1 7 0 0 3 13 72 8 31 118 16
17 Jędrzejewska Weronika Wrocław 1 1 1 2 0 0 0 0 1 5 0 0 1 7 0 0 4 15 59 8 30 131 17
18 Dobek Michał Warszawa 1 1 0 0 1 3 1 4 0 0 0 0 1 7 0 0 4 15 90 8 30 180 18
19 Schmidt Szymon Opole 1 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 7 0 0 3 10 24 8 27 72 19
20 Witkowski  Marek Gdańsk 1 1 0 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 4 59 8 27 132 20
21 Gębczyński Tomasz Bielsko-Biała 1 1 0 0 0 0 1 4 0 0 0 0 1 7 0 0 3 12 61 7 27 139 21
22 Wojnarowicz Kuba Wrocław 1 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 7 0 0 3 10 48 7 26 101 22
23 Sikora Rafał Toruń 1 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 3 67 7 26 133 23
24 Mickiewicz Maciej Bezrzecze 1 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 7 0 0 3 10 73 7 25 154 24
25 Piasecki Mateusz Sosnowiec 0 0 0 0 1 3 1 4 0 0 0 0 1 7 0 0 3 14 38 6 25 108 25
26 Plaskota Kamil Oleśnica 0 0 0 0 1 3 0 0 0 0 0 0 1 7 0 0 2 10 45 6 21 109 26
27 Cholewińska Matylda Wrocław 1 1 0 0 1 3 0 0 1 5 0 0 0 0 0 0 3 9 58 6 21 134 27
28 Tokarska Zuzanna Syców 1 1 1 2 0 0 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 3 7 79 6 19 169 28
29 Lipka Aleksandra Rawicz 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 40 5 18 90 29
30 Nowak Karol Poznań 0 0 0 0 0 0 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 4 59 4 15 105 30
31 Wypych Hubert Kraków 1 1 0 0 0 0 0 0 1 5 0 0 0 0 0 0 2 6 65 4 13 126 31
32 Formaniak Stanisław Śrem 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0   3 14 59 32
33 Turzyński Grzegorz Gdynia 0 0 0 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 3 57 3 14 119 33
34 Bartz Maksymilian Śrem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 90 3 8 133 34
35 Łabuda Maciej Wrocław 0 0 0 0 0 0 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 4 30 3 7 97 35
36 Łopacińska Ada Stanisławów Pierwszy 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 2 59 2 3 149 36
zadanie unieważnione